Zihin Gezgini'nden ilk fragman ve afiş!

Hugh Jackman başrollü Zihin Gezgini'nden ilk fragman ve afiş yayınlandı.


Senarist, yapımcı ve yönetmenliğini Lisa Joy’un üstlendiği ve başrollerinde Hugh Jackman , Rebecca Ferguson ve Thandiwe Newton ’ın yer aldığı aksiyon gerilim filmi Zihin Gezgini filminden Türkçe poster ve alt yazılı fragman paylaşıldı.

Özel bir zihin dedektifi olan Nick Bannister, müşterilerinin karanlık ve çekici kayıp hatırlarında gezinir. Miami’nin batık kıyılarında yaşarken yeni müşterisi Mae ile hayatı sonsuza kadar değişir. Basit bir kayıp ve bulma meselesi, tehlikeli bir saplantıya dönüşür. Banister, Mae’nin ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği bulmaya çalışırken vahşi bir komployu açığa çıkarır. Artık şu sorunun yanıtını bulmak zorundadır: Sevdiklerinize ulaşmak için ne kadar ileri gidersiniz?

Oscar Adayı Jackman’ın yanısıra, Ferguson ve Newton’a diğer rollerde, Cliff Curtis , Oscar adayı Marina de Tavira , Daniel Wu , Mojean Aria , Brett Cullen , Natalie Martinez , Angela Sarafyan ve Nico Parker eşlik ediyorlar.

Lisa Joy, Zihin Gezgini / Reminiscence filmiyle ilk kez bir uzun metraj yapımın senarist, yapımcı ve yönetmenliği üstleniyor.

Zihin Gezgini filminin 27 Ağustos 2021’den itibaren sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.