Sizi Seviyorum

Çapkın bir adam olan Erkut, sevgilisi Eda tatildeyken onu bir başkası ile aldatmaktadır. Eda durumu öğrenince intikam almaya karar verir, hiçbirşey olmamış gibi eve döner. Erkut ertesi sabah keyifle kalkar ama yanında Eda olduğunu iddia eden başka bir kadın vardır. Erkut yeni Eda’yı tanımaya çalışırken ertesi gün bir başkası ile uyanır. Ve bir gün “Ben aynı kadını istiyorum” diye isyan eder.

Sizi Seviyorum Fragmanı

Sizi Seviyorum Bilgiler

Yönetmen : Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Senaryo : Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Oyuncular : Emre Altuğ
Durul Bazan
Irmak Ünal
Birce Akalay
Deniz Sürmeli
Ece Özdikici...
Türü : Romantik, Komedi
Orijinal Adı : Sizi Seviyorum
Yapımcı Firma :
Yapım Yılı : 2009
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 18.09.2009
Dağıtıcı Firma : Medyavizyon

Sizi Seviyorum Filminin Oyuncuları

Sizi Seviyorum Filmi Yorumları
4 berna10.10.2009 11:30
kötü bir film değil fakat filmin ilerleyen dakikalarında biraz sıkılmaya başladığımı söyleyebilirim,tek düze olmuş senaryo, ama izlenilebilir
9 mehmet demirhan24.09.2009 04:43
Film güzel sayılır.. İlk başlarda O Kadın filmini hatırlattı. sezen aksu şarkıları..Neyseki film'in sonrandan konuya girmesi beni rahatlattı. .Tamamiyle sevgi üzerine bahsediyor.. Sonlara doğruda zaten çok duygulandırmaya başlamıştı.
8 Murat Ceylan23.09.2009 05:50
Filmi bayramda izledim, tüm salonlar boşken sizi seviyorum'un oynadığı salonda epey bir izleyici vardı. Görüntü ve bir iki oyuncunun oyunculuğu çokta kaliteli olmasada önemli olan konu ve bizi gülümsetmesiydi. Filmde gayet eğlendim, Durul Bazan ve Emre Altuğ sahneleri salonu gerçekten güldürdü. Kötü yorum yazan arkadaşlar muhtemelen filmi izlememişler ve Türkiye'de pek fazla romantik komedi çekilmediğini bilmiyorlar sanırım. Şu anda vizyondaki filmlerden çok çok daha iyi. Farklı bir konuda film Türk filmi izlemek isteyenlerin gitmesi gereken bir film.
1 imran yılmaz23.09.2009 12:02
İğrenç bir film kesinlikle gitmeyin arkadaşlar.Bu filme harcanan masraflara yazık.Sanat ne hale geldi.