Tekirdağ Sinemaları

CINECORNER

45 25 #KusursuzCinayet 17:00 - 19:00 - 21:00
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kral Midas'ın Hazinesi 11:00 - 13:00 - 15:00
Sar Başa 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30
Sevimli Evcil Hayvanlar Dub 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00 - 20:00
Uzay Parkı Dub 11:00 - 12:45

CINEMARINE (TREND)

Arkadaşım Benjamin Dub 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30
Bir Zamanlar... Hollywood'da 17:45 - 21:00
Cin Azabı 17:45 - 19:45 - 21:45
Cin Azabı 11:00
Kral Midas'ın Hazinesi 21:45
Kral Midas'ın Hazinesi 11:00
Masal Şatosu: Sihirli Davet 13:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
O Bölüm 2 Dub 13:00 - 16:15 - 19:30
O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30
O Bölüm 2 17:45 - 21:00
Sar Başa 11:00 - 13:15 - 15:30
Sevimli Evcil Hayvanlar Dub 11:45 - 13:45 - 15:45

CINEMARINE ORION

Angry Birds Filmi 2 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15
Arkadaşım Benjamin Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45
Aslan Kral Dub 3D 11:00
Bir Zamanlar... Hollywood'da 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15
Elektrik Savaşları Dub 12:30 - 14:45 - 17:00
Elektrik Savaşları 19:00 - 21:15
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 3D 19:00 - 21:45
Kral Midas'ın Hazinesi 12:00
Kral Midas'ın Hazinesi 17:15
Kral Midas'ın Hazinesi 21:00
Masal Şatosu: Sihirli Davet 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
O Bölüm 2 13:30 - 16:45 - 20:00
O Bölüm 2 Dub 11:30 - 14:45 - 18:00 - 21:15
Sar Başa 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Siccin 6 19:30 - 21:30

CINEMAXIMUM TEKİRDAĞ

Angry Birds Filmi 2 Dub 3D 12:00 - 14:10
Cehennem Gecesi 20:00 - 22:00
Cin Azabı 17:45 - 19:45 - 21:40
Cin-si Bozuk 11:10 - 13:10
Elektrik Savaşları Dub 15:10 - 17:20 - 21:50
Elektrik Savaşları 19:40
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Dub 3D 16:15 - 19:00 - 21:55
Masal Şatosu: Sihirli Davet 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45
O Bölüm 2 11:00 - 17:40
O Bölüm 2 Dub 14:20 - 21:00
O Bölüm 2 Dub 18:45 - 22:00
O Bölüm 2 Dub 11:30 - 18:10 - 21:30
O Bölüm 2 14:50
Sar Başa 11:30 - 13:45 - 16:00
Sevimli Evcil Hayvanlar Dub 12:00 - 14:00 - 16:00

LEMAR (ÇERKEZKÖY)

Abigail: Sınırların Ötesinde Dub 17:00 - 20:15
Kız Kardeşler 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
O Bölüm 2 Dub 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45
Ölümcül Temas 15:30 - 18:00 - 20:15
Sar Başa 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15
Serseriler 15:00 - 17:30 - 20:30
Sevimli Evcil Hayvanlar Dub 11:00 - 12:30 - 14:00
Uzay Parkı Dub 11:00 - 13:00 - 15:00

SİTE TEKİRDAĞ

Arkadaşım Benjamin Dub 12:00 - 14:15 - 16:30
Bir Zamanlar... Hollywood'da 17:30 - 20:45
Cehennem Gecesi 11:15 - 13:15 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Cin Azabı 11:30 - 13:30 - 15:30 - 19:00 - 21:00
Elektrik Savaşları Dub 11:00 - 15:15 - 18:45 - 21:15
Masal Şatosu: Sihirli Davet 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
O Bölüm 2 Dub 13:15 - 16:30 - 19:45
O Bölüm 2 Dub 11:15 - 14:30
O Bölüm 2 17:45 - 21:00