Tekirdağ Sinemaları

CINECORNER

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 12:45 - 14:30
Geçmiş Olsun 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Yuvaya Dönüş 16:15 - 18:30 - 20:45

CINEMARINE (TREND)

Annabelle 3 Dub 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15
Kaçış Planı 3 Dub 12:15 - 14:30 - 16:45
Kaçış Planı 3 19:00 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:15
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 18:30 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:45 - 14:30 - 17:15 - 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 15:15 - 18:00 - 20:45

CINEMARINE ORION

Amerikan Soygunu 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Annabelle 3 Dub 12:30 - 14:45 - 17:00
Annabelle 3 19:15 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Aykut Enişte 19:15 - 21:45
Aykut Enişte 11:30
Kaçış Planı 3 Dub 12:30 - 14:45 - 17:00
Kaçış Planı 3 19:15 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:00 - 15:45 - 18:30 - 21:15

CINEMAXIMUM TEKİRDAĞ

Annabelle 3 21:50
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45
Aykut Enişte 12:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:45 - 21:10
Kaçış Planı 3 Dub 17:40 - 22:00
Kaçış Planı 3 19:50
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40
Ölümcül Sular C&C.tesi 23:30
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 17:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 14:30 - 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:15 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:45
Yol Arkadaşım 2 10:15 - 15:15

LEMAR (ÇERKEZKÖY)

Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00
Yuvaya Dönüş 15:45 - 18:00 - 20:15

SİTE TEKİRDAĞ

Annabelle 3 Dub 11:45 - 18:30 - 21:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:15 - 14:00 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:15 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 15:00 - 17:45 - 20:30