TV Yayın Akışı

25.05.2020
12:05 Maide'nin Altın Günü
12:15 İşe Yaramazlar
12:20 Uzun Hikaye
12:30 Aşkın Yolculuğu Yunus Emre
01:00 Çetin Ceviz
01:05 Yeni Hayat
01:30 Selvi Boylum Al Yazmalım
01:30 Demet Akbağ ile Çok Aramızda
01:30 Çember: Oyunu Bozuyorum
01:45 Erkenci Kuş
02:00 Poyraz Karayel
02:00 9. Hariciye Koğuşu
02:10 Bang Bang
02:45 Yedi Numara
02:45 Meraklı Köfteci
03:00 Erkenci Kuş
03:00 Hedef
03:00 İşe Yaramazlar
03:15 Bir Zamanlar Çukurova
03:15 5N 1K
03:40 Çilek Kokusu
04:00 Akasya Durağı
04:10 Yeditepe İstanbul
04:30 Arda'nın Ramazan Mutfağı
04:30 Türk Müziği
04:35 Bir Yusuf Masalı
04:45 Aşk Laftan Anlamaz
05:00 Bir Zamanlar Çukurova
05:10 Güzel Köylü
05:20 Müzik Arası
05:35 Mesnevi'den Hikayeler
05:50 Sağlıklı Mutfak
06:00 Bayram Namazı
06:00 Aşk Laftan Anlamaz
06:15 Yabancı Damat
06:30 Hayat Bazen Tatlıdır
06:35 Aslan Ailem
06:45 Aşkın Yolculuğu Yunus Emre
07:00 Mesut Yar ile Bugün
07:00 Ver Elini Aşk
07:30 Balçiçek ile Dr. Cankurtaran
07:30 atv’de Hafta Sonu
08:00 Kahvaltı Haberleri
08:00 Pis Yedili
08:15 Hayat Güzeldir
08:30 Bayram Sevinci
09:00 Neler Oluyor Hayatta
09:30 Evde Hareket Zamanı
09:30 İyi Fikir
09:45 Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa
10:00 Oscar Çöllerde
10:00 Dizi TV
10:00 Pazar Sürprizi
10:00 Yeni Gelin
10:15 Ruhun Doysun
10:15 Benim Tatlı Yalanım
10:30 Pete ve Ejderhası
10:45 Aşk-ı Memnu
10:50 Zorlu Operasyon
11:00 Erkenci Kuş
11:00 Mesnevi'den Hikayeler
11:30 Bayramlar Bayram Ola
11:30 Ferhunde Hanım ve Kızları
12:15 Kalp Atışı
12:30 Evde Hareket Zamanı
12:40 Oscar Çöllerde
12:40 Vefa Dediğin
12:50 Tam Zamanı
01:00 Gün Ortası
01:00 Arda ile Omuz Omuza
01:00 Refika ile Memleket Hazineleri
01:05 Şansımı Seveyim
01:15 Öyle Bir Geçer Zaman Ki
01:15 Dert Ortağı
01:45 Zinde Kal
01:45 Çilek Kokusu
02:00 Sev Kardeşim
02:00 Hayat Tamircisi
02:00 Bang Bang
02:30 Bayramlar Bayram Ola
02:45 Sağlıklı Mutfak
02:45 Refika ile Memleket Hazineleri
02:55 Bir Zamanlar Çukurova
03:15 Cehennem Melekleri 2
03:30 Pis Yedili
03:45 Güzel Köylü
03:45 Arka Sokaklar
03:45 Uzaktan Erişim
04:20 Esra Erol'da
04:30 Güzel Köylü
05:00 Kılıbık
05:00 Çarıklı Milyoner
05:30 Meraklı Köfteci
06:45 Star Haber
06:45 Show Ana Haber
07:00 Kanal D Ana Haber
07:00 ATV Ana Haber
07:00 Ana Haber
07:55 Doğrusu Ne?
08:00 Madagaskar 2: Afrika'dan Kaçış
08:00 Madagaskar
08:00 Pete ve Ejderhası
08:00 Emoji Filmi
08:00 Çarkıfelek Bayram Özel
08:00 Bizim Aile
08:00 Çakallarla Dans
08:00 Evde Bayram Konserleri: Kubat
08:00 Hızlı Ve Öfkeli 7
09:00 Kolonya Cumhuriyeti
09:45 Güldür Güldür Show
09:45 Kardeşim Benim 2
09:45 Yeni Hayat
09:45 Akıllara Seza
10:00 Maide'nin Altın Günü
10:15 Yalancı Yarim
10:30 Çetin Ceviz
10:30 Evde Bayram Konserleri - Fettah Can
10:45 Hızlı Ve Öfkeli 7
11:30 Aramızda Kalsın
11:45 Çakallarla Dans
11:45 Sol Şerit
11:45 Aşkın Yolculuğu Yunus Emre