Veba

Ölümcül virüsten kaçan dört arkadaş, güvenli bir yere ulaşmak için hızla yol almaktadırlar. En iyi yer olduğuna inandıkları ıssız kumsala giderken diğer insanlarla temastan kaçınırlar. Ama, virüs bulaşmış kişilerle, boş yol ve kasabalarla karşılaştıkça çocukluk masumiyetleri zayıflar. Karşılarındaki en büyük düşmanın virüs değil, iç dünyalarındaki karanlık olduğunu keşfederler.

Veba Fragmanı

Veba Bilgiler

Yönetmen : Àlex Pastor
Senaryo : Àlex PastorDavid Pastor
Oyuncular : Piper Perabo
Chris Pine
Lou Taylor Pucci
Josh Berry
Christopher Meloni
Emily Van Camp...
Türü : Korku, Gerilim
Orijinal Adı : Carriers
Yapımcı Firma : Ivy Boy Productions
Yapım Yılı : 2009
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 18.09.2009
Dağıtıcı Firma : Medyavizyon

Veba Filminin Oyuncuları

Veba Filmi Yorumları
6 SERDAR SAK31.10.2009 10:46
öyle aman aman bir film değildi. vasattı. ya anlamadığım nokta bi yerden sonra o kız nereye kayboldu. biz onun ortaya çıkmasını beklerken , kötü bir finalle film bitiyor .
10 GÜLSEREN DELİGÖZ02.10.2009 12:33
Çok fazla korku içermiyor ama izlemeye değer bir film.saatin nasıl geçtiğini bile anlamıyorsun.kesinlikle gitmeye değer
2 nihat abat01.10.2009 01:01
filmi izlemeye başladığımda tamam şimdi korku dolusahneler geliyor die ümit ettim.ve filmin sonuna geldiğimde hala final sahnesi varmış gibi beklerken birden film bitti.şok nasıl yani dedim bu kadarmı?konu yok,sahneler berbat,sanki amatör bir H8 kamera ile çekilmiş gibi bir durum.filmin adı ve afişi tamamen bir tuzak niteliğinde.Sırf film olsun die yapılmış, sürükleyici hiçbir öge yok.
10 mert bülent uçma21.09.2009 06:00
Filmi dün akşam izleme fırsatı buldum.bilet satan yetkiliye kızarak bir hırsla veba filminin biletini aldım türkçe dublaj olarak girdiğim filmn alt yazılı olması biraz kızdırdı ama inanın filmi izleynce pişmanlığım geçti güzel bi film öneririm