Vurgun

Waters ve Stone, sıkıcı idari işlerde görevli ve fazladan para kazanabilmek için çaldıkları Sivil Servis Sınav sorularını diğer memurlara satan polis memurlarıdır. Stone, bir eroin satıcısının, çok yüksek bir kefalet ile serbest kalması hakkında bir duyum alır. Bu kadar fazla miktarda nakitin kaynağını bulmak için plan yapar. Özenli bir araştırmadan sonra ulaştıkları ipuçları, onları bir marketin arkasındaki, içine banka kasası yapılmış soğuk hava deposuna götürür. Kasanın içinde her ne varsa soymak ve ikiye bölüşmek üzere bir plan yaparlar. Ancak kasanın neler içerdiğini öğrendiklerinde, geriye dönmek için artık çok geç olmuştur. Vurgun bir suçun arkasındaki felsefe ile ilgili bir film. Vurgun, iki polisin, geriye dönüşü olmayan bir tavşan deliğine sessizce girdikleri andan itibaren, seyirciye her karanlık gelişmeyi yakından analiz etme imkanı veren ve sınıflandırmacı yaklaşıma sahip bir soygun filmi.

Vurgun Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Alex Brewer Benjamin Brewer
Senaryo : Benjamin Brewer Adam Hirsch
Oyuncular : Nicolas Cage Elijah Wood Ethan Suplee Jerry Lewis Steven Williams Sky Ferreira Alexandria Lee Kevin Weisman Eric Heister Kenna James Carl Windom Carlito Lisa Mack Marc D. Donovan Erica Vanlee Tommie Vegas Christie Beran Jeff Manning Keston John
Türü : Suç, Gerilim
Orijinal Adı : The Trust
Yapımcı Firma : Highland Film Group (HFG)
Yapım Yılı : 2016
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 03.06.2016
Dağıtıcı Firma : TME (The Moments Entertainment)
Yorumlar (4 yorum)
1 Fby07.06.2016 12:41
Son zamanlarda Nicolas CAGE' in bir çok filmi kötü olmaya başladı, böylesine zirve yapmış hollywood starının son filmlerinin kötü çıkması beni çok üzüyor.
3 Erdem07.06.2016 12:39
Çok çok kötü vasatın bile altında sıkıcı bir film !!!
2 Yusuf07.06.2016 12:39
Bu kadar kötü bir film özellikle Nicolas CAGE filmi görmedim sıkıcı ve konusu çok saçma. Sadece gidilmemesi gereken KÖTÜ BİR FİL OLMUŞ !!!
3 hosmy05.06.2016 10:00
Bu güne kadar izlediğim en berbat Nicolas Cage filmi. Paranıza yazık. İnternete düştüğünde izleyebilirsiniz. ama yine de zaman kaybı.