Yorumlar (3 yorum)
10 mustafa vatandas04.08.2002 06:00
megryanım gene süperdi... ağlamakta gülmekte bir insana bu kadar yakışır yani... ah birde gerçekten görebilsem onun tarif edilmez güzelliğini...
5 Neşe Uyanık08.04.2001 02:03
kötü.. ama neden kötü oldugunu yönetmenle yapılan bir röportajdan sonra anlayabildim.. filmin yönetmeni filmin tüm ruhunu öldürüp sonra da sucu oyunculara atıyor oysaki oynayanların hepsi rollerinin hakkını veriyorlar.. ama aile değerleri ve amerikan ahlakını korumayı görev bilen Hackford filmdeki aşk temasını silip bitmek bilmeyen dağ orman yürüme eziyet sahnelerinin altını çizmeyi tercih edince herşey havada kalıyor... kaçırılan adamın başına gelenler iç sıkıcı bir uzunlukta sündürülerek anlatılıyor, filmde ara oldugunda daha konuya bile zar zor girilmiş oldugu görülüyor... filminikinci yarısında da fidye görüşmeleri uzatılıyor... ama o arada gelişen aşk örtbas edilince hadisenin tadı iyice kaçıyor.. sonuc olarak delikanlı arabulucu adamı kurtarıyor, efendice %%2%biz ayrı dünyaların insanlarıyız %%2% havasında kadını kocasının yanına yolluyor(!), uzaklara bakarak iç çekerken o film sona eriyor... yönetmenin bir yatmadan evvel dişlerimizi fırçalamamızı, salondan çıkarken paltolarımızı giyip üşütmememizi filan söylemediği kalıyor... namus ve ahlaki değerler korunuyor... ama nooluyor, film gösterime girmeden meg ryan kocasını terk edip hollywood hatunlarının yeni gözdesi crowe%%1%la birlikte olmaya başlıyor... nooldu hackford abi.. hani kutsal evlilik kurumu? ööle sahneleri makaslamakla korunmuyormuş o kurum demek ki:) özetle iyi bir konu harcanmış... vakit geçirci bir seyirlik olmuş..
7 sanem eren21.03.2001 05:25
Filme kötü olduğu ön yargısıyla gittim çünkü medyada da böyle lanse edildi,ama çok memnun çıktım,son derece zevkli,heyecanlı,duygusallığında olduğu çok hoş bir film.Özellikle Meg Ryan hayranları için kaçırılmamalı.