Ye Dua Et Sev

Liz Gilbert, dünyayı gezmeyi arzu eden bir kadındır. Boşanmasının ardından bir yol ayrımına gelen Gilbert, işinden bir yıllığına izin alarak, karakterine hiç uymayan bir şekilde, hayatını değiştirmek için her şeyi riske atacaktır. Harikulâde ve egzotik seyahatleri sırasında, İtalya’da yemek yeme zevkini, Hindistan’da duanın gücünü, Bali’de ise aşkın dengesini yaşar.

Ye Dua Et Sev Fragmanı

Ye Dua Et Sev Bilgiler

Yönetmen : Ryan Murphy
Senaryo : Jennifer SaltRyan MurphyElizabeth Gilbert
Oyuncular : Julia Roberts
Richard Jenkins
Mike O'malley
James Franco
Billy Crudup
Viola Davis...
Türü : Drama, Romantik
Orijinal Adı : Eat Pray Love
Yapımcı Firma : Columbia Pictures
Yapım Yılı : 2010
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 08.10.2010
Dağıtıcı Firma : Warner Bros

Ye Dua Et Sev Filminin Oyuncuları

Ye Dua Et Sev Filmi Yorumları
7 pınarml03.11.2010 06:44
kadınları anlayan her erkek bu filmi sever diğerleri ise filmi sadece sıkıcı bulmakla kalır.bence bu film kendini arayıp bulamayan mutlu olmaya çalışan ama bir türlü olamayan bir kadının başından geçenleri tüm içtenliğiyle anlatıyor.izlenmesi gerektiğini düşnüyorum.kendini bulmak isteyen her kadın izlesin derim..
1 maviay26.10.2010 08:55
baştan sonuna vakit kaybıydı hiç bi konusu yok 3 saati 'eee bu filmin anlatmak isteği ne?' diye sormakla geçirdim. bence boşuna gitmeyin zamanınıza yazık.
4 Arif.20.10.2010 05:50
Çok uzun bir film ama kızlar hoşlanabilir. Ben erkek olarak bu filmden sonra kendime gelebilmek için 2 kere Rambo'yu seyrettim :-))
2 hakan yılmaz16.10.2010 01:26
filmi izledim. kitabını okumamıstım ama bana göre oldukça vasat zevksiz bir filmdi. kitabı okumadıgım için bir beklentim de yoktu açıkcası filmden fakat alaksız birşey ordan oraya ordan oraya giden bir bayan yani izlenebilecek bir yanını bulamadım ve oldukca da uzun bir filmdi sıkıldım yarısında çıktım..