Zor Biraderler

Bir okulda güvenlik görevlisi olarak çalışan Ben Barber'ın tek amacı hayatının kadını Angela ile evlenebilmektir. Önlerindeki en büyük engel ise Angela'nın aşırı korumacı erkek kardeşi James'in onayıdır. Ben, Atlanta Polis Departmanı'nda çalışan James'in gözüne girebilmek için polis olup onun çalıştığı departmana girerek kendini ispatlamaya karar verir; böylece cesaretini kanıtlayacağını düşünür. Burada görev alabilmek için uygulanan tüm testleri başarıyla geçer ve şimdi geriye son bir zorlu sınav kalır: James'in şehrin arka sokaklarında çıkacağı 24 saatlik operasyon devriyesinde ona eşlik etmek... Tehlikelerle dolu bu görevde James'in güvenini kazanıp Angela'nın da kalbini kazanmak anlamına gelecektir.

Zor Biraderler Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Tim Story
Senaryo : Phil Hay Matt Manfredi Jason Mantzoukas Greg Coolidge
Oyuncular : Ice Cube John Leguizamo Bruce McGill Laurence Fishburne Kevin Hart Gary Owen Jacob Latimore Dragos Bucur Tika Sumpter Benjamin Flores Jr. Jay Pharoah Bryan Callen Eric Benson Greg Rementer Anna House Jasmine Burke Julie Gribble
Türü : Aksiyon, Komedi
Orijinal Adı : Ride Along
Yapımcı Firma : Cube Vision, LBI Entertainment
Yapım Yılı : 2014
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 18.04.2014
Dağıtıcı Firma : UIP Filimcilik
Yorumlar (1 yorum)
6 Selma21.04.2014 07:45
Sıradan bir polisiye. Üstelik o kadar çok gevezelik yapılıyor ki , insanın kafası ütüleniyor film boyunca. Para ödemeye değmez.